Máme srdce pro Jižní Súdán

2014-srdce-pro-sudan-smallStudenti našeho gymnázia vytvořili z vlastní iniciativy projekt SRDCE PRO JIŽNÍ SÚDÁN. Svými silami se pokouší pomoci svým vrstevníkům z afrického kontinentu a rozšířit informace o nuzných podmínkách života místních dětí do povědomí chomutovského obyvatelstva.

Na podporu sirotků z Jižního Súdánu připravili naši žáci v prosinci hned dvě důležité akce. Ve středu 17. 12. proběhne v kavárně Strada CHARITATIVNÍ KONCERT. Zde vás čeká kulturní program, který si pro vás připravili žáci školy společně s chomutovskými hudebními skupinami.

Finančně by chtěla naše škola také přispět výtěžkem z BURZY, která se koná ve čtvrtek 18. 12. Vyzýváme tímto všechny, aby věnovali jakoukoli drobnost, kterou by si studenti mohli chtít zakoupit. (Např. bižuterii, knížky, svíčky, drobné dárečky apod.) Předměty k prodeji noste prosím do kabinetu ZSV.

Přijďte si zakoupit dárečky do naší burzy a navštivte koncert ve Stradě! Podpořte dobrou věc!

Pomůžete tak obrovským způsobem, neboť to, co pro nás zde znamená málo, jiným může zachránit život.

Děkujeme všem za pomoc!

Další informace

2018-projekt-eu-profesni-rozvoj

Tato škola je zapojena do realizace projektu

PROFESNÍ ROZVOJ PEDAGOGŮ GYMNÁZIA CHOMUTOV

CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0007252

logo-fondu-eu

Tato škola je zapojena do realizace projektu

DOTYKOVÁ ZAŘÍZENÍ VE VÝUCE

CZ.1.07/1.3.00/51.0017 

Tato škola je zapojena do výzvy EU peníze středním školám

OPERAČNÍ  PROGRAM  VZDĚLÁVÁNÍ  PRO  KONKURENCESCHOPNOST

Čtenářská a informační gramotnost
Finanční gramotnost
Využívání ICT

logo-ipo

 Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000, p.o.,

partner 07 projektu s reg. č. CZ.1.07/1.1.00/44.0005 s názvem 
„Přírodovědné a technické vzdělávání Ústeckého kraje“   

Tato škola realizuje projekt
„Zvýšení kvality vzdělávání na Gymnáziu CV“
z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, Výzva č. 56, reg.č. projektu CZ.1.07/1.1.00/56.1324

Tato škola realizuje projekt
„Jazyky on-line Gymnázium Chomutov“
z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, Výzva č. 57, reg.č. projektu CZ.1.07/1.1.00/57.1401